Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 2 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 2 |
| Aantal 5.25 inch bays | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 2 |
| Aanvullende functies | Compact design |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Geluidsdempende materialen | Nee |
| Geschikt voor waterkoeling | Ja |
| Inclusief fancontroller | Nee |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MG-NE510_BK02 |
| Materiaal | Aluminium, Glas, Metaal |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans onderzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans voorzijde | 2 |
| Maximum aantal fans zijkant | Niet ondersteund |
| Maximum diameter radiator | 280 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 17 cm |
| Maximum lengte videokaart | 32 cm |
| Model | ATX, mATX,mITX |
| Moederbord form factor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Plaats voeding | Onder |
| Reparatie type | Carry-in |
| Soort zijpaneel | Gehard glas |
| Stoffilter | Ja |
| Type LED verlichting | RGB verlichting |
| Type aansluiting | USB 3.0 |
| Type bijvoegsel | Midi-Tower |
| Type extern geheugenslot | USB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakking breedte | 473 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 516 mm |
| Verpakkingsgewicht | 9433 g |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 0886523900313 |
| BOL Beste prijs | € 59,90 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 27 maart in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.