Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 4 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 2 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aanvullende functies | – |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kleur | Overig |
| MPN (Manufacturer Part Number) | – |
| Materiaal | Glas |
| Maximum diameter radiator | 120 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 170 cm |
| Maximum lengte videokaart | 380 cm |
| Model | ADATA XPG Defender Pro |
| Moederbord form factor | ATX |
| Type LED verlichting | RGB verlichting |
| Type aansluiting | USB 3.0, USB 3.1 |
| Type bijvoegsel | Desktop & HTPC |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | – |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 4710273779782 |
| Aantal USB-C poorten | Geen |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.