Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 3 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 1 |
| Aantal 5.25 inch bays | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 4 |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | Wit |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4044951035106 |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | 2 |
| Maximum aantal fans onderzijde | 2 |
| Maximum aantal fans voorzijde | 1 |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 135 cm |
| Maximum lengte videokaart | 36 cm |
| Model | Sharkoon MS-Z1000 Micro Tower Wit |
| Moederbord form factor | Micro-ATX |
| Type aansluiting | USB 3.0, USB 3.1 |
| Type bijvoegsel | Micro Tower |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| EAN | 4044951035106 |
| BOL Beste prijs | € 41,60 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 27 maart in huis |
| Fabrikant Naam | Sharkoon |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanvullende functies | Aan-uitknop, Ledlamp in operatie-indicator |
| Geluidsdempende materialen | Nee |
| Geschikt voor waterkoeling | Nee |
| Inclusief fancontroller | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Soort zijpaneel | Gehard glas |
| Stoffilter | Nee |
| Type LED verlichting | Geen verlichting |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verpakking breedte | 416 mm |
| Verpakking hoogte | 236 mm |
| Verpakking lengte | 490 mm |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 6608 g |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.