Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 2 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 2 |
| Aantal 5.25 inch bays | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 5 |
| Aanvullende functies | WATERCOOLING COMPATIBEL rogue 6 is compatibel met 120/240/280 mm radiatoren voor verdere koeling van de processor voor de meest veeleisende configuraties. als u liever een ventirad hebt, kan de behuizing tot 160 mm hoog worden gebruikt. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsdempende materialen | Nee |
| Geschikt voor waterkoeling | Ja |
| Inclusief fancontroller | Ja |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | ROGUE 6 |
| Materiaal | Glas |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | 2 |
| Maximum aantal fans onderzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans voorzijde | 3 |
| Maximum aantal fans zijkant | Niet ondersteund |
| Maximum diameter radiator | 280 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 15.5 cm |
| Maximum lengte videokaart | 36.5 cm |
| Model | Spark Dark |
| Moederbord form factor | ATX |
| Plaats voeding | Onder |
| Reparatie type | Carry-in |
| Soort zijpaneel | Gehard glas |
| Stoffilter | Ja |
| Type LED verlichting | Addressable RGB verlichting |
| Type aansluiting | USB 3.0, USB-C, USB 2.0 |
| Type bijvoegsel | Midi-Tower |
| Type extern geheugenslot | USB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakking breedte | 49.6 cm |
| Verpakking hoogte | 43.7 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.3 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 3700104427785 |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.