Aanvullende informatie
| Type computer processor | Intel Core i7 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2.9 GHz |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal Processorthreads | 16 |
| Type processor socket | Socket 1200 |
| Overklokbaar | Ja |
| Inclusief koeler | Ja |
| Hyperthreading/SMT | Ja |
| Virtualisatie type | Intel VT-x, Intel VT-d |
| Thermal Design Power | 65 W |
| CPU L1 Cache | Geen |
| CPU L2 Cache | Geen |
| CPU L3 Cache | 16 MB |
| Geintegreerde videochip | Nee |
| CPU soort | Desktop |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BX8070110700F |
| Model | Intel Core i7-10700F processor 2,9 GHz 16 MB Smart Cache Doos |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Maximum aantal PCI express lanes | 16 |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
| EAN | 5032037188760 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fabrikant Naam | Intel |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.