Aanvullende informatie
| Merk | P&P Goods |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | X |
| Kleur | Rood |
| Type koeler | Laptop-koeler |
| Model | X |
| Materiaal | Plastic |
| EAN | 8720938694097 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 6 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 255 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| Max. toerental | 2300 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 5 dB |
| Maximale luchtstroom | 2100 m³/h |
| Min. toerental | 2100 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 5 dB |
| Minimale luchtstroom | 2100 m³/h |
| PWM ondersteuning | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thermal Design Power | 0 W |
| Type koelingsconnector | Zonder connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | X |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht | 250 g |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.