Aanvullende informatie
| Merk | Phanteks |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | PH-GB1080FE_CBKLD_01 |
| Kleur | chroom, zwart |
| Type koeler | VGA-koeler |
| Model | Phanteks GTX 1080/1070 GPU Water Block Founder Edition, Acrylic,RGB Lighting, Black |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Kunststof |
| EAN | 0886523700012 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 0 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| Max. toerental | 0 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 0 dB |
| Maximale luchtstroom | 0 m³/h |
| Min. toerental | 0 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 0 dB |
| Minimale luchtstroom | 0 m³/h |
| PWM ondersteuning | Nee |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Thermal Design Power | 0 W |
| Type koelingsconnector | Zonder connector |
| Type koelsysteem | Water |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.1 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.