Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 2 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 2 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aanvullende functies | N.V.T. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor waterkoeling | Ja |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | Wit |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PH-EC300PTG_WT |
| Materiaal | ABS, Staal |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | 1 |
| Maximum aantal fans voorzijde | 2 |
| Maximum diameter radiator | 120 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 160 cm |
| Maximum lengte videokaart | 33 cm |
| Model | Eclipse P300 |
| Moederbord form factor | ATX |
| Plaats voeding | Onder |
| Reparatie type | Carry-in |
| Stoffilter | Ja |
| Type aansluiting | USB 3.0 |
| Type bijvoegsel | Midi-Tower |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6 g |
| EAN | 0886523301332 |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.