Aanvullende informatie
| Type videokaart | AMD Radeon RX 580 |
|---|---|
| Videokaartgeheugen | 8192 MB |
| Type intern geheugen | GDDR5 |
| Geheugensnelheid | 8000 MHz |
| Geheugenbus | 256 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 2 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 400 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | V341-237R |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Chipfabrikant | AMD |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Kleur | Zwart, Wit |
| Model | MSI ARMOR Radeon RX 580 8G OC |
| Product breedte | 269 mm |
| Product hoogte | 125 mm |
| Product lengte | 38 mm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Frans |
| Type aansluiting | DVI-D HDCP, DisplayPort, HDMI |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| VR-ready | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 1152 g |
| EAN | 4719072516147 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.