Aanvullende informatie
| Merk | MetallicGear |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | MG-F140PDRGB_BK |
| Kleur | Zwart, Wit |
| Type koeler | Case Fan |
| Model | Skiron D-RGB |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 0886523900177 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 140 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| Max. toerental | 1500 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 36 dB |
| Maximale luchtstroom | 84.5 m³/h |
| Min. toerental | 500 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 30.3 dB |
| Minimale luchtstroom | 0 m³/h |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Thermal Design Power | 2.64 W |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 195 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Verpakkingsgewicht | 188 g |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| BOL Beste prijs | € 8,90 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 7 april in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.