Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2505 GHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 5888 |
| Videokaartgeheugen | 12 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6X |
| Geheugenbus | 192 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 600 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N40702-126XX-183052V |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Kleur | Wit |
| Model | INNO3D GeForce RTX 4070 Twin X2 OC NVIDIA 12 GB GDDR6X |
| Product hoogte | 118 mm |
| Product lengte | 42 mm |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1 |
| Type koeling | Actief |
| VR-ready | Ja |
| EAN | 0835168003446 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.