Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 1.37 GHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 8704 |
| Videokaartgeheugen | 10 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6X |
| Geheugensnelheid | 79 MHz |
| Geheugenbus | 384 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 2 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 350 |
| Voedingaansluiting videokaart | 2x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0835168001923 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 4.0, PCI-Express 3.0, PCI-Express 2.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 11.0, 12.0, 9.0 |
| Fabrikant Naam | Inno3d |
| Kleur | Zwart, Roestvrijstaal |
| Maximaal aantal schermen | 4 |
| Model | x4 LHR |
| Product hoogte | 13.5 cm |
| Raytracing | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands, Universeel, Duits |
| Type aansluiting | DisplayPort 1.4, HDMI 2.1 |
| Type koeling | Actief, Passief |
| VR-ready | Ja |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 220 mm |
| Verpakking lengte | 380 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1850 g |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 4895223101988 |
| BOL Beste prijs | € 1.175,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, zaterdag in huis |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.