Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA Quadro T2000 |
|---|---|
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 896 |
| Videokaartgeheugen | 4 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6 |
| Geheugenbus | 128 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 1 |
| Voedingaansluiting videokaart | Geen voedingsaansluiting |
| MPN (Manufacturer Part Number) | VCNT1000-PB |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Model | PNY NVIDIA T1000 4 GB GDDR6 |
| Product hoogte | 6.891 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type aansluiting | DisplayPort 1.4 |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 18.0000 cm |
| Verpakking hoogte | 5.0000 cm |
| Verpakking lengte | 33.0000 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.9500 kg |
| EAN | 3536403384692 |
| Fabrikant Naam | PNY |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Kleur | Zwart, Grijs |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.