Aanvullende informatie
| Kloksignaalfrequentie | 2520 GHz |
|---|---|
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 16384 |
| Videokaartgeheugen | 24 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6X |
| Geheugensnelheid | 2100 MHz |
| Geheugenbus | 384 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 4 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 850 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 16 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GV-N4090WF3-24GD |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 4.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Fabrikant Naam | Gigabyte |
| Model | GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G NVIDIA 24 GB GDDR6X |
| Product hoogte | 150 mm |
| Product lengte | 70 mm |
| Raytracing | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1 |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| EAN | 4719331311476 |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Kleur | Zwart |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.