Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|---|
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 5888 |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6 |
| Geheugenbus | 256 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 2.7 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 750 |
| Voedingaansluiting videokaart | 2x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90YV0FQI-M0NA00 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 4.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Fabrikant Naam | Asus |
| Kleur | Zwart |
| Model | ASUS TUF Gaming TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING NVIDIA GeForce RTX 3070 8 GB GDDR6 |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 5.34 cm |
| Raytracing | Ja |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| Type koeling | Passief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| VR-ready | Ja |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 4711081320135 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.