Aanvullende informatie
| Merk | Cooler Master |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | MAM-T4PN-218PC-R1 |
| Kleur | Aluminium, Zwart |
| Type koeler | CPU-koeler |
| Model | MasterAir MA410M |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Kunststof |
| EAN | 0884102039751 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 2 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 12 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geschikt voor socket | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1366, Socket 2011, Socket 2011v3, Socket 2066, Socket AM2, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Max. toerental | 1800 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 31 dB |
| Maximale luchtstroom | 90.693 m³/h |
| Min. toerental | 650 r/min |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 155 mm |
| Verpakking hoogte | 232 mm |
| Verpakking lengte | 167 mm |
| Verpakkingsgewicht | 960 g |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| CPU soort | Desktop |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.