Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2610 MHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 10420 |
| Videokaartgeheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6X |
| Geheugenbus | 256 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 3 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 850 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 16 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90YV0K90-M0NA00 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |
| Bustype | PCI-Express 4.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kleur | Zwart |
| Model | ASUS ProArt -RTX4080S-O16G NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER 16 GB GDDR6X |
| Product breedte | 50 mm |
| Product hoogte | 120 mm |
| Product lengte | 300 mm |
| Raytracing | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans, Nederlands, Universeel |
| Type aansluiting | DisplayPort 1.4, HDMI 2.1 |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| VR-ready | Ja |
| Verpakking breedte | 236 mm |
| Verpakking hoogte | 96 mm |
| Verpakking lengte | 408 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1810 g |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| EAN | 4711387475027 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.