Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2505 GHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 3072 |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6 |
| Geheugenbus | 128 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 2.5 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 550 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 8 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90YV0JC2-M0NA00 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Bustype | PCI-Express 4.0 |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Kleur | Wit |
| Model | ASUS Dual -RTX4060-O8G-WHITE NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB GDDR6 |
| Product hoogte | 123 mm |
| Product lengte | 38 mm |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1, Micro-HDMI, Mini DisplayPort, Mini-HDMI, Thunderbolt |
| Type koeling | Actief |
| Verpakking breedte | 303 mm |
| Verpakking hoogte | 220 mm |
| Verpakking lengte | 55 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1121 g |
| EAN | 4711387274927 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Beeldschermresolutie | 7680 x 4320 |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.