Aanvullende informatie
| Merk | Trust |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 19930 |
| Kleur | Zwart |
| Type koeler | Laptop-koeler |
| Model | Frio |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8713439199307 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 160 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| Max. toerental | 0 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 0 dB |
| Maximale luchtstroom | 0 m³/h |
| Min. toerental | 0 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 0 dB |
| Minimale luchtstroom | 0 m³/h |
| PWM ondersteuning | Nee |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Thermal Design Power | 0 W |
| Type koelingsconnector | Zonder connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakking breedte | 249 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 357 mm |
| Verpakkingsgewicht | 759 g |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.