Aanvullende informatie
| Intern geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Intern geheugen opbouw | 1 x 16 GB |
| Type intern geheugen | DDR4 |
| Geheugensnelheid | 2666 MHz |
| CAS latency | 19 |
| Voltage | 1.2 V |
| ECC Type | Non-ECC |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | JM2666HSB-1 |
| Fabrieksgarantie termijn | Levenslang |
| CE markering | Zichtbaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type RAM-geheugen | SODIMM-geheugen |
| Type verlichting | Zonder verlichting |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | gebruiksschade, waterschade, val- en stootschade |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 131 mm |
| Verpakkingsgewicht | 24 g |
| EAN | 0760557845720 |
| BOL Beste prijs | € 256,68 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 18 maart in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.