Aanvullende informatie
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
|---|---|
| Type harde schijf | 2.5 inch harde schijf |
| Verpakkingsinhoud | SSD MTS400S. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TS64GMTS400S |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Product breedte | 42 mm |
| Product gewicht | 5 g |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 3.58 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type input/output | M.2, SATA III |
| Verpakking breedte | 22 mm |
| Verpakking hoogte | 3.58 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4 g |
| EAN | 0760557839866 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Maximale leessnelheid SSD | 520 MB/s |
| Maximale schrijfsnelheid SSD | 100 MB/s |
| Type SSD | Multi Level Cell |
| BOL Beste prijs | € 139,98 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 2 april in huis |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Ja |
| Geschikt voor type apparaat | Laptop |
| Harddisk -interface | SATA3 |
| Introductie | 400 |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.