Aanvullende informatie
| Merk | Thrustmaster |
|---|---|
| Plaatsing | Boven op tafel, Tafel, Tafelblad, Racestuur standaard |
| Game platform | PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows |
| EAN | 3362934110420 |
| Force Feedback | Ja |
| Draadloos | Nee |
| Diameter stuurwiel | 28 cm |
| Maximale draaihoek | 1080 |
| Met racestuur voetpedalen | Ja |
| Met standaard | Ja |
| Met koppelpedaal | Ja |
| Talen container | en, nl, de, es, fr |
| Geschikt voor Game | Assetto Corsa, DiRT 4, DIRT Rally, F1 2016, F1 2017, Gran Turismo Sport, Project Cars 1, Project Cars 2, Dirt Rally 2.0, Dirt 5, Drive Club, F1 2019, F1 2020, F1 2021, F1 2022, Forza Horizon 5, Project CARS 3, The Crew 2, WRC 10, Wreckfest |
| Verpakkingsinhoud | Thrustmaster T300 RS GT Racestuur 3 pedalen Bevestigingsysteem |
| Aanvullende functies | Bewezen Betrouwbaarheid: De T300-serie is al jarenlang de wereldwijde referentie voor serieuze sim-racers vanwege de duurzame bouwkwaliteit. Optimale Ondersteuning: Profiteer van uitgebreide mapping-profielen en regelmatige firmware-updates voor de nieuwste game-releases via Thrustmaster. Snelle Installatie: Dankzij het krachtige klemsysteem staat je setup binnen enkele minuten klaar voor de start op elk type ondergrond. E-sports Ready: Dit stuur biedt de perfecte balans tussen precisie en feedback, ideaal voor competitief racen zonder de investering van een Direct Drive-systeem. |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4160681 |
| Taal handleiding | Universeel, Duits, Engels, Nederlands, Frans |
| Trilfunctie | Nee |
| Type aansluiting | USB 2.0 |
| Type bevestiging | Direct Mount |
| Type indicator | Standard edition |
| Type input/output | USB |
| Verpakking breedte | 383 mm |
| Verpakking hoogte | 358 mm |
| Verpakking lengte | 476 mm |
| Verpakkingsgewicht | 10979 g |
| Voedingstype | USB |
| BOL Beste prijs | € 348,99 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal pedalen | 3 (Gas/rem/koppeling) |
| Materiaal pedalen | Staal |
| Materiaal stuurwiel | Rubber |
| Met versnellingspook | Ja |
| Modulair uitbreidbaar | Ja |
| Race dashboard scherm | Nee |
| Type Force Feedback | Dubbele riem |
| Fabrikant Naam | Guillemot Corporation |
| Constante torque | 3 Nm |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.