Aanvullende informatie
| Merk | Thrustmaster |
|---|---|
| Plaatsing | Bureaublad, Tafel |
| Game platform | PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows |
| EAN | 3362934110031 |
| Force Feedback | Ja |
| Draadloos | Nee |
| Diameter stuurwiel | 30 cm |
| Maximale draaihoek | 1080 |
| Met racestuur voetpedalen | Ja |
| Met standaard | Ja |
| Met koppelpedaal | Ja |
| Talen container | de, en, es, fr |
| Geschikt voor Game | Assetto Corsa, DIRT Rally, F1, F1 2016, The Crew, WRC 5, WRC 6 |
| Verpakkingsinhoud | Thrustmaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition PS4/PS3/PC Bundel van stuur + voet + pedaalset |
| Aanvullende functies | Bevat: afneembaar replicastuur van de Ferrari 599XX EVO Replica op schaal 8:10 van het stuur van de 599XX EVO, met officiële licentie van Ferrari Grote afmetingen: diameter van 30 cm Voor een authentiek gevoel is het stuur bekleed met hetzelfde handgestikte Alcantara®-materiaal geïmporteerd uit Italië als te vinden op de echte Ferrari-sturen De structuur van het stuur is identiek aan de automotive standaarden. Het stuur heeft een middenstuk van geborsteld metaal en weegt minder dan 1,2 kg (zeer snel reagerende force feedback). 2 grote op het stuur gemonteerde sequentiële schakelflippers gemaakt van geborsteld metaal en met zeer hoogwaardige tact-switch 6 actieknoppen, 1 draaischakelaar met 3 standen en drukfunctie in de middenstand, 1 directionele pad Afneembaar racestuur met Thrustmaster Quick Release-systeem Bevat: T300 SERVO BASE: 1080° force feedback basis van de volgende generatie die gebruik maakt van een industriële borstelloze motor Borstelloze motor van professionele kwaliteit Supervloeiende force feedback-effecten. Zeer snel reagerende en realistische force-effecten zonder enige vertraging. Nieuw geoptimaliseerd wrijvingsloos mechanisme met twee riemen Vloeiende, soepele en stille werking Zeer nauwkeurige basis voor racestuur H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology™* met een contactloze magnetische sensor = nauwkeurigheid die nooit zal slijten 16-bits nauwkeurigheid met 65.536 waarden op de stuuruitslag Draaihoek instelbaar van 270° tot 1080° Intern geheugen en bij te werken firmware (via PC-compatibiliteit) Ingebedde software gecertificeerd voor de PlayStation®4 5 (compatibel in de menu's van het systeem) en PS5 PS4™/PS3™ schuifschakelaar Ook compatibel met Windows® 10/11 De compatibiliteit wordt gegarandeerd door de Thrustmaster-drivers die te downloaden zijn van de website ts.thrustmaster.com Bevat: T3PA-pedaalset met 3 pedalen Pedalen en interne structuur van 100% metaal Conical Rubber Brake MOD meegeleverd (met ultra-progressieve weerstand aan het eind van de rempedaalslag) 3 volledig verstelbare pedalen (afstand, hoek en hoogte) |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4160652 |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
| Trilfunctie | Ja |
| Type aansluiting | Composite |
| Type bevestiging | Direct Mount |
| Type indicator | Special edition |
| Type input/output | USB 2.0 A |
| Verpakking breedte | 373 mm |
| Verpakking hoogte | 347 mm |
| Verpakking lengte | 474 mm |
| Verpakkingsgewicht | 9713 g |
| Voedingstype | USB |
| BOL Beste prijs | € 387,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal pedalen | 3 (Gas/rem/koppeling) |
| Materiaal pedalen | Staal |
| Materiaal stuurwiel | Suede |
| Met versnellingspook | Nee |
| Modulair uitbreidbaar | Ja |
| Race dashboard scherm | Nee |
| Type Force Feedback | Dubbele riem |
| Fabrikant Naam | Guillemot Corporation |
| Constante torque | 2,5 Nm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.