Aanvullende informatie
| Merk | Thrustmaster |
|---|---|
| Plaatsing | Bureaublad, Tafel |
| Game platform | PlayStation 4, PlayStation 5, Windows |
| EAN | 3362934111564 |
| Force Feedback | Ja |
| Draadloos | Nee |
| Diameter stuurwiel | 28 cm |
| Maximale draaihoek | 900 |
| Met racestuur voetpedalen | Ja |
| Met standaard | Ja |
| Met koppelpedaal | Nee |
| Talen container | de, en, es, fr, nl |
| Geschikt voor Game | DiRT 4, Dirt 5, DIRT Rally, Dirt Rally 2.0, Drive Club, Euro Truck Simulator 2, F1, F1 2016, F1 2017, F1 2018, F1 2019, F1 2020, F1 2021, F1 2022, Farming Simulator 15, Farming Simulator 2011, Farming Simulator 2017, Farming Simulator 2019, Farming Simulator 22, Fast & Furious Crossroads, Fernbus Simulator, Gran Turismo Sport, Nascar Heat 2, Nascar Heat 5, Nascar Heat Evolution, Project CARS 3, WRC 10, WRC 9, Wreckfest |
| Verpakkingsinhoud | T128-racestuur + Th8S SHifter INHOUD VAN VERPAKKING 1x T128 voor Xbox-racestuur 1x T2PM-pedaalset 1x 48 Watt-voeding + netstroomkabel 1x bevestigingssysteem en bevestigingsbout 1x USB-kabel + 1x veiligheidskabel 2x garantieverklaring en handleiding |
| Aanvullende functies | Gemakkelijk schakelen met de ergonomische pookknop in sportstijl Optische aflezing van de stand van het T128-racestuur voor soepele, naadloze kracht De TH8S-shifter is compatibel met de PC* en met een breed scala aan games op Xbox**, en is al geïntegreerd voor een Plug & Play-ervaring Het T128-racestuur is voorzien van H.E.A.R.T magnetische sensoren die zijn ingebouwd in de 2 magnetische schakelflippers en de pedaalset met 2 pedalen, voor een ongelooflijk nauwkeurige aflezing van de standen van de schakelflippers en pedalen |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4160781 |
| Taal handleiding | Universeel, Duits, Engels, Frans, Nederlands |
| Trilfunctie | Ja |
| Type aansluiting | Composite |
| Type bevestiging | Direct Mount |
| Type indicator | Standard edition |
| Type input/output | USB 2.0 A |
| Verpakking breedte | 339 mm |
| Verpakking hoogte | 315 mm |
| Verpakking lengte | 367 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4486 g |
| Voedingstype | USB |
| Fabrikant Naam | Guillemot Corporation |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BOL Beste prijs | € 153,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis |
| Aantal pedalen | 2 (Gas/rem) |
| Materiaal pedalen | Kunststof |
| Materiaal stuurwiel | Kunststof |
| Met versnellingspook | Ja |
| Modulair uitbreidbaar | Ja |
| Race dashboard scherm | Nee |
| Type Force Feedback | Hybride aandrijving (tandwiel + riem) |
| Constante torque | 2 Nm |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.