Aanvullende informatie
| Maximale leessnelheid SSD | 450 MB/s |
|---|---|
| Maximale schrijfsnelheid SSD | 400 MB/s |
| Opslagcapaciteit | 240 GB |
| Inclusief upgrade kit | Nee |
| Type SSD | Triple Level Cell |
| Type input/output | SATAIII |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Product breedte | 69.80 cm |
| Product lengte | 100.20 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product gewicht | 45 kg |
| Aanvullende functies | N.V.T. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2017 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | INSSD240GS625V2 |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Zelf toegebrachte schade |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht | 59 g |
| Verpakkingsinhoud | Integral INSSD240GS625V2 internal solid state drive 2.5 240 GB SATA III TLC |
| Wordt geleverd met de volgende software | Geen |
| EAN | 5055288435933 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BOL Beste prijs | € 68,16 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis |
| Fabrikant Naam | Integral Europe B.V. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.