Aanvullende informatie
| Merk | Spire |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | SP804S3-1 |
| Kleur | Zwart |
| Type koeler | CPU-koeler |
| Model | SP804S3-1 |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN | 6943051204062 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 8 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Max. toerental | 900 r/min |
| Taal handleiding | Engels |
| Thermal Design Power | 65 W |
| Type koelingsconnector | 3-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakking breedte | 14 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 14 mm |
| Verpakkingsgewicht | 225 g |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| BOL Beste prijs | € 14,95 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Geschikt voor socket | Socket AM3, Socket FM2, Socket FM1, Socket AM3+, Socket AM2, Socket FM2+ |
| PWM ondersteuning | Nee |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.