Aanvullende informatie
| Opslagcapaciteit | 1 TB |
|---|---|
| Hardeschijf snelheid | 5900 RPM |
| Cachegeheugen | 64 MB |
| Type harde schijf | 3.5 inch harde schijf |
| Aanvullende functies | N.V.T. |
| Verpakkingsinhoud | Seagate SkyHawk Handleiding |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ST1000VX005 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor type apparaat | Desktop |
| Harddisk -interface | SATA3 |
| Introductie | 2016 |
| Product breedte | 102 mm |
| Product gewicht | 705 g |
| Product hoogte | 26 mm |
| Product lengte | 147 mm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type input/output | SATA III |
| Verpakking breedte | 126 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Verpakkingsgewicht | 390 g |
| EAN | 8719706002424 |
| Fabrikant Naam | Seagate |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Ja |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.