Aanvullende informatie
| Opslagcapaciteit | 1 TB |
|---|---|
| Type harde schijf | 2.5 inch harde schijf |
| Aanvullende functies | N.V.T. |
| Verpakkingsinhoud | Seagate BarraCuda Q5 1TB M.2 1000 GB PCI Express 3.0 QLC 3D NAND NVMe |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ZP1000CV3A001 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2020 |
| Product breedte | 2.20 cm |
| Product gewicht | 51 g |
| Product hoogte | 0.22 cm |
| Product lengte | 17.80 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type input/output | M.2 |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 51 g |
| EAN | 8719706027724 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Maximale leessnelheid SSD | 2400 MB/s |
| Maximale schrijfsnelheid SSD | 1800 MB/s |
| Type SSD | Quad Level Cell (QLC) |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.