Aanvullende informatie
| Type videokaart | AMD Radeon RX 9070 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2700 MHz |
| Videokaartgeheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6 |
| Geheugenbus | 256 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 3.2 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 650 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1 x 12 VHPWR |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11349-01-20G |
| Chipfabrikant | AMD |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Kleur | Grijs |
| Model | RX 9070 OC |
| Product hoogte | 128.5 mm |
| Product lengte | 65.68 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type aansluiting | HDMI 2.1, DisplayPort 2.1 |
| Type koeling | Actief |
| Verpakking breedte | 243 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 437 mm |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 4895106295933 |
| BOL Beste prijs | € 664,13 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 27 maart in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Bustype | PCI-Express 5.0 |
| Raytracing | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 2642 g |
| Fabrikant Naam | Sapphire |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.