Aanvullende informatie
| Merk | Rampage |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 111 |
| Kleur | rainbow |
| Type koeler | Case Fan |
| Model | RB K4 Rainbow |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8680096064760 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 17 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| Max. toerental | 1300 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 13.8 dB |
| Maximale luchtstroom | 87 m³/h |
| Min. toerental | 1300 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 13.8 dB |
| Minimale luchtstroom | 87 m³/h |
| PWM ondersteuning | Nee |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Thermal Design Power | 25 W |
| Type koelingsconnector | Zonder connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | -vieze gebruikerssporen in verband met hygiëne |
| Verpakking breedte | 14.20 cm |
| Verpakking hoogte | 12.80 cm |
| Verpakking lengte | 17.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| BOL Beste prijs | € 64,99 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis |
| Type ventilator | Tafelventilator |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Ingebouwde luchtkwaliteitmeter | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| Minimale hoogte | 25 cm |
| Product hoogte | 2.50 cm |
| Waaiervorm | Rond |
| Beweegbaar | Ja |
| Draait automatisch | Nee |
| Kantelbaar | Nee |
| Muur montage | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Timer | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Verpakkingsinhoud | 4 Fans, remote controller |
| Gaat automatisch aan en uit | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verwarmingsfunctie | Nee |
| Waterverneveling | Nee |
| Zonder bladen | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.