Aanvullende informatie
| Intern geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Intern geheugen opbouw | 2 x 8 GB |
| Type intern geheugen | DDR5 |
| Geheugensnelheid | 5200 MHz |
| CAS latency | 40 |
| Voltage | 1.25 V |
| ECC Type | Non-ECC |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | KF552C40BBK2-16 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type RAM-geheugen | DIMM-geheugen |
| Type verlichting | Zonder verlichting |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 11 mm |
| Verpakking lengte | 147 mm |
| Verpakkingsgewicht | 93 g |
| EAN | 0740617325959 |
| BOL Beste prijs | € 279,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fabrikant Naam | Kingston |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.