Aanvullende informatie
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2565 MHz |
| Aantal streamprocessoren of Cudacores | 16384 |
| Videokaartgeheugen | 24 GB |
| Type intern geheugen | GDDR6X |
| Geheugenbus | 384 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal bezette sleuven in behuizing | 3.5 |
| Minimum Wattage Voeding Videokaart | 850 |
| Voedingaansluiting videokaart | 1x 16 pins |
| MPN (Manufacturer Part Number) | VCG409024TFXXPB1-O |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Chipfabrikant | Nvidia |
| Direct-X versie | 12.0 |
| Model | PNY GeForce RTX 4090 XLR8 Gaming VERTO NVIDIA 24 GB GDDR6X |
| Product hoogte | 137 mm |
| Product lengte | 71 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type aansluiting | DVI-D, DVI-I, DisplayPort, HDMI 2.1 |
| Type koeling | Actief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| VR-ready | Ja |
| Verpakking breedte | 405 mm |
| Verpakking hoogte | 199 mm |
| Verpakking lengte | 103 mm |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| EAN | 4718006453985 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.