Aanvullende informatie
| Merk | Merkloos |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Type koeler | Case Fan |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 4250019121234 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 0 |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Diameter | 92 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| Max. toerental | 0 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 0 dB |
| Maximale luchtstroom | 0 m³/h |
| Min. toerental | 0 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 0 dB |
| Minimale luchtstroom | 0 m³/h |
| PWM ondersteuning | Nee |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Thermal Design Power | 0 W |
| Type koelingsconnector | Zonder connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 2 mm |
| Verpakking lengte | 92 mm |
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BOL Beste prijs | € 7,14 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 9 april in huis |
| Model | 92x92mm Fan Grill |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Fabrikant Naam | Orbit Electronic |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.