Aanvullende informatie
| Materiaal tafelblad | Spaanplaat |
|---|---|
| Max. hoogte | 92 cm |
| Minimale hoogte | 92 cm |
| Materiaal tafelonderstel | Spaanplaat |
| Merk | Parisot |
| Kleur | Zwart |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Verstelbaar tot sta bureau | Nee |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Inclusief opbergruimte | Ja, rechts en links |
| Inclusief lade(s) | Ja |
| Uitschuifbaar tafelblad | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Speciaal voor gamen | Ja |
| Product gewicht | 46 kg |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Montagefouten uitgesloten. |
| Taal handleiding | Frans, Engels, Duits, Nederlands |
| Hoekbureau | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Product breedte | 61.50 cm |
| Product diepte | 61.50 cm |
| Product hoogte | 86.70 cm |
| Verpakking breedte | 0.10 cm |
| Verpakking hoogte | 0.10 cm |
| Verpakking lengte | 0.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 46 kg |
| EWaste | Nee |
| EAN | 3480940290278 |
| BOL Beste prijs | € 272,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 10 april in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fabrikant Naam | Parisot Industrie SAS |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.