Aanvullende informatie
| Merk | NZXT |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | RC-TR120-W1 |
| Type koeler | CPU-koeler |
| Materiaal | Koper, Kunststof, Aluminium |
| EAN | 5056547200200 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 12 mm |
| Geschikt voor socket | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket AM4 |
| Max. toerental | 1800 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 30.6 dB |
| Maximale luchtstroom | 132.23 m³/h |
| Min. toerental | 500 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 17.9 dB |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BOL Beste prijs | € 49,50 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 14 april in huis |
| Model | T120 RGB |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.