Aanvullende informatie
| Merk | Noiseblocker |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | ITR-PM-2 |
| Kleur | Zwart |
| Type koeler | Case Fan |
| Model | BlackSilent Pro |
| EAN | 4250051906172 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 25.00 g |
| BOL Beste prijs | € 19,08 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| Type koelingsconnector | 3-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Materiaal | Kunststof |
| Diameter | 4 cm |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Fabrikant Naam | Blacknoise Deutschland GmbH |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.