Aanvullende informatie
| Merk | Noctua |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | NF-P14S REDUX-1200 |
| Kleur | Zwart, Grijs |
| Type koeler | Case Fan |
| Model | NF-P14s redux-1200 |
| EAN | 4716123315254 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 195 mm |
| Verpakking hoogte | 37 mm |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| Verpakkingsgewicht | 300 g |
| BOL Beste prijs | € 22,39 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal | Kunststof |
| Type koelingsconnector | 3-pins connector |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| Diameter | 14 cm |
| Max. toerental | 1200 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 19.6 dB |
| PWM ondersteuning | Nee |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.