Aanvullende informatie
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | MPG CORELIQUID K240 V2 |
| Verpakking breedte | 272.5 mm |
| Verpakking hoogte | 27 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| EAN | 4719072862862 |
| Merk | MSI |
| Kleur | Zwart |
| Type koeler | CPU-koeler |
| Model | MPG CORELIQUID K240 V2 |
| Materiaal | Koper, Aluminium |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 2 |
| Diameter | 240 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor socket | LGA 1700, AMD AM5, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1150, Socket 1156, Socket 1366, Socket 1700, Socket AM3+, Socket AM4 |
| Max. toerental | 2500 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 39.9 dB |
| Maximale luchtstroom | 131.5 m³/h |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Type koelsysteem | Water |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| Fabrikant Naam | MSI Polska Sp. z o.o. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.