Aanvullende informatie
| Type computer processor | AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Type intern geheugen | DDR5 |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Aantal geheugenplaatsen | 4 |
| Type aansluiting | USB 3.0, USB-A, Netwerkaansluiting (RJ45), USB 2.0, SATA, USB-C, HDMI, DisplayPort |
| Aantal USB 2.0 poorten | 4 |
| Aantal ethernet poorten | 1 |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| Type socket | Socket AM5 |
| Sound technology | Realtek ALC897 |
| Model | ASUS PRIME B650M-A WIFI AMD B650 Socket AM5 micro ATX |
| WiFi Standaard | WiFi 6 |
| EAN | 4711081926368 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90MB1C00-M0EAY0 |
| Aantal 3-pin casefan headers | 3 |
| Aantal 4-pin casefan headers | 5 |
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal M.2 sloten | 2 |
| Aantal PCIe x1 sloten | Geen |
| Aantal PCIe x16 sloten | 3 |
| Aantal SATA-aansluitingen | 4 |
| Aantal Type A USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| Aantal USB 3.1 poorten | 2 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Chipfabrikant | AMD |
| ECC Type | ECC UDIMM (Unregistered) |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Form factor | Micro-ATX |
| Moederbord chipset | AMD B650 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| VGA poort | 1 |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 265 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.34 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| BOL Beste prijs | € 330,10 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | 1 – 3 weken |
| Aantal VGA poorten | 1 |
| Fabrikant Naam | Asus |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.