Aanvullende informatie
| Merk | Mite |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | F5 |
| Kleur | zwart |
| Type koeler | Laptop-koeler |
| Model | F5 |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| EAN | 8720299776739 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 6 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 255 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geschikt voor socket | Niet geschikt voor socket |
| Max. toerental | 2300 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 5 dB |
| Maximale luchtstroom | 2300 m³/h |
| Min. toerental | 2100 r/min |
| Minimale geluidsproductie | 0 dB |
| Minimale luchtstroom | 2100 m³/h |
| PWM ondersteuning | Nee |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
| Thermal Design Power | 0 W |
| Type koelingsconnector | Zonder connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | waterschade |
| Verpakking breedte | 360 mm |
| Verpakking hoogte | 27 mm |
| Verpakking lengte | 255 mm |
| Verpakkingsgewicht | 832 g |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.