Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 6 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 2 |
| Aantal 5.25 inch bays | 1 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor waterkoeling | Ja |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0-761345-80012-9 |
| Materiaal | Plastic, Staal |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans voorzijde | 2 |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 155 cm |
| Maximum lengte videokaart | 360 cm |
| Model | Antec P5 Micro Tower Zwart |
| Moederbord form factor | Micro-ATX |
| Plaats voeding | Onder |
| Stoffilter | Ja |
| Type aansluiting | USB 3.0, USB 3.1 |
| Type bijvoegsel | Micro Tower |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakkingsgewicht | 6500 g |
| EAN | 0761345800129 |
| Fabrikant Naam | Antec |
| Aanvullende functies | Aan-uitknop |
| Geluidsdempende materialen | Nee |
| Inclusief fancontroller | Nee |
| Maximum aantal fans bovenzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans onderzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans zijkant | Niet ondersteund |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.