Aanvullende informatie
| Materiaal tafelblad | Spaanplaat |
|---|---|
| Max. hoogte | 88 cm |
| Minimale hoogte | 88 cm |
| Materiaal tafelonderstel | Spaanplaat |
| Merk | MEUBELLA |
| Kleur | Bruin, Wit |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Verstelbaar tot sta bureau | Nee |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Inclusief opbergruimte | Ja, links |
| Inclusief lade(s) | Nee |
| Uitschuifbaar tafelblad | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Speciaal voor gamen | Nee |
| Product gewicht | 23 kg |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen uitzonderingen |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Hoekbureau | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Product breedte | 120 cm |
| Product diepte | 52 cm |
| Product hoogte | 88 cm |
| Verpakking breedte | 130 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 54 cm |
| Verpakkingsgewicht | 22 kg |
| EAN | 8720663709752 |
| BOL Beste prijs | € 89,95 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 12:00 uur besteld, morgen in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fabrikant Naam | Meubella B.V. |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.