Aanvullende informatie
| Materiaal tafelblad | Kunststof |
|---|---|
| Max. hoogte | 88 cm |
| Materiaal tafelonderstel | Metaal |
| Merk | Lugia |
| Kleur | Zwart/blauw |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Verstelbaar tot sta bureau | Nee |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Inclusief opbergruimte | Nee |
| Inclusief lade(s) | Nee |
| Uitschuifbaar tafelblad | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Speciaal voor gamen | Ja |
| Product gewicht | 8 kg |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | – |
| Taal handleiding | Duits |
| Hoekbureau | Ja |
| Met verlichting | Ja |
| Product breedte | 130 cm |
| Product diepte | 80 cm |
| Product hoogte | 88 cm |
| Verpakking breedte | 5.58 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 8.78 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EWaste | Ja |
| EAN | 8720892531490 |
| BOL Beste prijs | € 69,95 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.