Aanvullende informatie
| Merk | Logitech G |
|---|---|
| Plaatsing | Op een standaard |
| Game platform | PlayStation 4, Windows, PlayStation 5 |
| EAN | 5099206057302 |
| Force Feedback | Ja |
| Draadloos | Nee |
| Diameter stuurwiel | 27 cm |
| Maximale draaihoek | 900 graden |
| Met racestuur voetpedalen | Ja |
| Met standaard | Nee |
| Met koppelpedaal | Ja |
| Talen container | de, en, es, fr |
| Geschikt voor Game | Need for Speed: Heat, Need for Speed Rivals, WRC 6, Project Cars 2, Driveclub Bikes, WRC 8, Gran Turismo Sport, Project Cars 1, Farming Simulator 22, Assetto Corsa, F1 2019, WRC 5, Drive Club, WRC 7, F1 2021, Euro Truck Simulator 2, F1 2018, WRC 9, Need for Speed, Need For Speed: Payback, F1 2017, F1 2022, Need for Speed: Hot Pursuit, WRC 10, F1 2020 |
| Verpakkingsinhoud | Logitech G29 Driving Force Racestuur geschikt voor PlayStation 5/PlayStation 4 en PC, Pedalen, Stroomtoevoer, Handleiding |
| Aanvullende functies | Duurzame ingebouwde klemmetjes en bevestigingspunten |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 941-000112 |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
| Trilfunctie | Ja |
| Type aansluiting | Composite |
| Type bevestiging | Direct Mount |
| Type indicator | Standard edition |
| Type input/output | USB 2.0 A |
| Verpakking breedte | 340 mm |
| Verpakking hoogte | 324 mm |
| Verpakking lengte | 451 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7713 g |
| Voedingstype | USB |
| Fabrikant Naam | TradinQ (importeur) |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BOL Beste prijs | € 224,90 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis |
| Aantal pedalen | 3 (Gas/rem/koppeling) |
| Constante torque | 2 Nm |
| Materiaal pedalen | Staal |
| Materiaal stuurwiel | Leer |
| Met versnellingspook | Ja |
| Modulair uitbreidbaar | Ja |
| Race dashboard scherm | Nee |
| Type Force Feedback | Dubbele riem |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.