Aanvullende informatie
| Merk | Logitech G |
|---|---|
| Plaatsing | Bureaublad |
| Game platform | MAC, Windows |
| EAN | 0728658047276 |
| Force Feedback | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Diameter stuurwiel | 32 cm |
| Maximale draaihoek | 900 |
| Met racestuur voetpedalen | Ja |
| Met standaard | Nee |
| Met koppelpedaal | Nee |
| Talen container | en |
| Geschikt voor Game | Farming Simulator 2017 |
| Verpakkingsinhoud | Stuur, Panel control deck, Pedalen |
| Aanvullende functies | n.v.t. |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 945-000062 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Trilfunctie | Nee |
| Type aansluiting | Bluetooth |
| Type bevestiging | Klembevestiging |
| Type indicator | Standard edition |
| Type input/output | USB 2.0 A |
| Verpakking breedte | 540 mm |
| Verpakking hoogte | 390 mm |
| Verpakking lengte | 420 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6500 g |
| Voedingstype | USB |
| Fabrikant Naam | TradinQ (importeur) |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BOL Beste prijs | € 169,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis |
| Aantal pedalen | 2 (Gas/rem) |
| Materiaal pedalen | Kunststof |
| Materiaal stuurwiel | Kunststof |
| Met versnellingspook | Ja |
| Modulair uitbreidbaar | Ja |
| Race dashboard scherm | Nee |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.