Aanvullende informatie
| Merk | Lian Li |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | UF-SLIN120-1W |
| Kleur | Kleurloos |
| Type koeler | Case Fan |
| Model | UF-SLIN120-1W |
| EAN | 4718466011725 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| BOL Beste prijs | € 34,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| Diameter | 120 cm |
| Max. toerental | 2100 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 29 dB |
| Maximale luchtstroom | 104 m³/h |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.