Aanvullende informatie
| Merk | Lian Li |
|---|---|
| Type koeler | CPU-koeler |
| EAN | 4718466013569 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Taal handleiding | Universeel, Nederlands |
| Verpakking breedte | 236 mm |
| Verpakking hoogte | 153 mm |
| Verpakking lengte | 308 mm |
| BOL Beste prijs | € 150,00 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Model | Galahad II Trinity SL-INF |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Galahad II Trinity SL-INF |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 2 |
| Diameter | 12 cm |
| Geschikt voor socket | Socket 1151, Socket 1200, AMD AM5, Intel Socket 1700, LGA 1700, Socket 1150, Socket AM4 |
| Max. toerental | 2100 r/min |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Type koelsysteem | Water |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 2309 g |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.