Aanvullende informatie
| Aantal 2.5 inch bays | 2 |
|---|---|
| Aantal 3.5 inch bays | 2 |
| Aantal 5.25 inch bays | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 1 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 0 |
| Aanvullende functies | I/O-paneel met: 1x USB 3.0 type C-poort, 1x USB 3.0-poort, 2x USB 2.0-poort, HD Audio, RGB-knop moederbordlade voor kabelbeheer zwarte coating van de behuizing binnenin design frontpaneel met RGB-verlichting twee verwisselbare frontdesignfolies tot negen casefans* monteerbaar tot vijf harde schijven* monteerbaar PSU* monteerbaar aan de onderkant van de achterkant van de behuizing zij- en voorpaneel van gehard glas eenvoudige demontage van het bovenste stoffilter dankzij een magnetische bevestiging Opmerking: – USB 3.0 – interne moederbordconnector |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geluidsdempende materialen | Nee |
| Geschikt voor waterkoeling | Ja |
| Inclusief fancontroller | Ja |
| Inclusief voeding | Nee |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | Zwart 800B, 1x USB 3.0 – type C 1x USB 3.0 2x USB 2.0 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LC-800B-ON |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Maximum aantal fans achterzijde | 1 |
| Maximum aantal fans bovenzijde | 2 |
| Maximum aantal fans onderzijde | Niet ondersteund |
| Maximum aantal fans voorzijde | 3 |
| Maximum aantal fans zijkant | Niet ondersteund |
| Maximum diameter radiator | 120 mm, 140 mm |
| Maximum hoogte CPU-koeler | 16 cm |
| Maximum lengte videokaart | 32 cm |
| Model | Gaming 800B |
| Moederbord form factor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Plaats voeding | Onder |
| Reparatie type | Carry-in |
| Soort zijpaneel | Gehard glas |
| Stoffilter | Ja |
| Type LED verlichting | RGB verlichting |
| Type aansluiting | USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 |
| Type bijvoegsel | Micro Tower |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 560 mm |
| Verpakking lengte | 540 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6.5 kg |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |
| EAN | 4260070127762 |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.