Aanvullende informatie
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CMP-USBHDMI10 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Type aansluiting | HDMI 1.4 |
| Type koeling | Passief |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Waterschade |
| Verpakking breedte | 4.57 cm |
| Verpakking hoogte | 13.72 cm |
| Verpakking lengte | 17.27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 155 g |
| EAN | 5412810154531 |
| BOL Beste prijs | € 59,90 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 30 maart in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Model | CMP-USBHDMI10 |
| Voorzien van LED verlichting | Nee |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.