Aanvullende informatie
| Merk | Jonsbo |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | HX6200D-WHITE |
| Kleur | Wit |
| Type koeler | CPU-koeler |
| EAN | 6970620551869 |
| Aantal ventilatoren inbegrepen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 120 mm |
| Geschikt voor socket | LGA 1700, Socket AM4, AMD AM5 |
| Max. toerental | 1800 r/min |
| Maximale geluidsproductie | 29.7 dB |
| Min. toerental | 700 r/min |
| PWM ondersteuning | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type koelingsconnector | 4-pins connector |
| Type koelsysteem | Lucht |
| Verpakkingsgewicht | 797 g |
| BOL Beste prijs | € 60,50 |
| BOL Pre-order | Nee |
| BOL Levering | Uiterlijk 16 april in huis |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Verpakking breedte | 166 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 169 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Kunststof |
| Model | HX6200D |
| Thermal Design Power | 200 W |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Voorzien van LED verlichting | Ja |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.